KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12418113
nr 1241 8113
Tusch
3 st, Oidentifierad konstnär. Signerad. Oslo. Motivet: 14x11
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:06:49
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr